SYC - Aktualności

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rejsy śródziemnomorskie - Banjo

Zapraszamy wszystkich chętnych do rejsów po morzu śródziemnym, w okolicach Turcji i Grecji.

(szczegółowy grafik można znaleźć tutaj, a tutaj jest relacja z tygodniowego rejsu w Turcji, która to relacja stanowi swoisty przewodnik po fragmencie tureckiego wybrzeża).

Za oknem mróz, że nosa za drzwi nie chce się wystawić, wieczory długie. To dobry czas, by wejść na stronę: www.jachtbanjo.pl, czy na: https://www.facebook.com/JachtBanjo/ lub na: https://www.facebook.com/YachtBanjo, trochę powspominać minione sezony żeglarskie, trochę pomarzyć, no i w końcu, wziąć się za planowanie przyszłości.
Na S/Y BANJO ta najbliższa przyszłość, czyli cezon 2017, wydaje się atrakcyjna.
Ciepłe wody basenu Morza Śródziemnego kryją wiele atrakcji. Jacht rozpocznie sezon w Orientalnej Turcji, kilka razy odwiedzi Wyspy Greckie i zawinie na Półwysep Peloponeski, by w listopadzie odwiedzić Wyspę Afrodyty Cypr i to opływając ją dookoła, by zakończyć sezon, w jeszcze ciepłej w grudniu, Turcji.
Może więc rejs na gościnnym pokładzie S/Y BANJO to dobry pomysł na żeglarską przygodę.
W linku znajdziecie szczegółowy harmonogram rejsów i cennik. Czerwonym tłem zaznaczono terminy już zajęte. Jest jeszcze dużo wolnych, atrakcyjnych rejsów i myślę, że każdy może znaleźć, dogodny dla siebie termin.
Planowanie czas zacząć.

Więcej o jachcie: http://www.jachtbanjo.pl/index.php/jacht

 

Dla członków Śląskiego Yacht Clubu, od ceny podstawowej 5% rabatu!

Banjo można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/JachtBanjo

Zachęcam do żeglowania.

Wszelkich informacji mogę udzielić mailowo:
- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub telefonicznie: +48 502-338-824; +90 537-914-11-39 (Turcja).

Roman Kudrycki